Nic než pravda v ČR

Práva na kontroverzní televizní pořad zakoupila tuzemská televize Prima a již několik měsíců dopředu inzerovala přímo na obrazovkách hledajíc jedince, kteří by tuto psychicky namáhavou proceduru vedoucí k 5 000 000 000 podstoupili. Tvář prvního odvážlivce odhalí televizní obrazovka přesně 25. srpna. V tento den se také poprvé v akci představí Petr Šiška, charismatický moderátor, který se uvádění ujal.

Petr Šiška, moderátor Nic než pravda

Video o soutěži Nic než pravda

Přihlášení do soutěže Nic než pravda

Pokud se chcete do soutěže Nic než pravda přihlásit, není nic snazšího než zkusit vyplnit soutěžní formulář a doufat, že se na vás usměje štěstí a budete se moci do televizního studia podívat. Případně se můžete přihlásit klasickou cestou (stáhněte si formulář ve formátu MS Word nebo Adobe PDF a zaslat svou přhlášeku na adresu:

Agentura T. F. C.
P. O. Box 594
Praha 1; 111 21

Fakta o soutěži Nic než pravda

Český název: Nic než pravda
Originál: Moment of Truth
Premiéra: 25. 8. 2008
Nejvyšší výhra: 5 000 000 Kč
Vysílací čas: po 21. hodině
Periodicita: týdeník
Stopáž: 50 minut
Vysílána ve 26 zemích světa, např. Kolumbie, Amerika, Německo, Švédsko, Anglie, Španělsko, Rumunsko, Maďarsko, Ekvádor, Itálie
Majitel licence: ShineReveille

Online hra Nic než pravda

Pokud patříte mezi milovníky soutěžní hry Nic než pravda, můžete zkusit zabrousit na stránky www.nicnezpravda.cz, kde je dostupná unikátní online hra Nic než pravda, která je na motivy této známé soutěže (ostatně, jak jinak). Na těchto stránkách www.nicnezpravda.cz stačí vybrat několik otázek, odpovědět na ně popravdě ANO nebo NE a poté se o odpovědi podělit s nějakým kamarádem, který když přijde na www.nicnezpravda.cz uvidí dané odpovědi. Ale skutečné peníze vám tato online hra Nic než pravda nenabídne.